Odwiedzając naszą stronę zgadzają się Państwo na używanie ciasteczek (cookies) w celu optymalizacji jej pracy.

Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy - 2019

Jak co roku 2 października w naszym Ośrodku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy. W spotkaniu uczestniczyli Pan Krzysztof Jaworski Burmistrz Trzcianki,Pani Kierownik MGOPS Ewa Januszkiewicz-Goroszkin wraz z zastępcą Panią Barbarą Fąferek. Obecni byli przedstawiciele Komisariatu Policji w Trzciance, II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej oraz pracownicy naszego Ośrodka.Nasze zaproszenie przyjęły dzieci z klasy II i III Szkoły Podstawowej nr 2, które na spotkanie przybyły z pedagogiem szkolnym Panią Aliną Sitkowską.

Celem spotkania było propagowanie życia bez przemocy wśród dzieci i przybliżenie tematu przemocy stosowanej w domu w szkole i na ulicy. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym na temat: "Mój świat bez przemocy". Wszystkie prace zasługiwały na wyróżnienia. Udało się jednak wybrać trzy najładniejsze prace, które zostały nagrodzone dyplomami. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomiki za uczestnictwo w konkursie oraz upominki przygotowane przez Urząd Miasta Trzcianki oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzciance.. Dziękujemy wszystkim gościom za udział w spotkaniu.

Sporządziła Justyna Wisłocka.