Odwiedzając naszą stronę zgadzają się Państwo na używanie ciasteczek (cookies) w celu optymalizacji jej pracy.

Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Dnia 03.01.2019r. w Sali Kina Osiedlowego w Trzciance odbył się Konferencja dotycząca "cyberprzemocy oraz problemu związanego z narkotykami" zorganizowana przez Nasz Ośrodek.
Rozpoczęciem było wprowadzenie w tematykę konferencji oraz powitanie gości przez Panią Kierownik Ewę Januszkiewicz-Goroszkin. W.w konferencja odbyła się dzięki uprzejmości Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance, która nieodpłatnie udostępniła salę kinową i sprzęt oraz przy finansowym wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzciance. Spotkanie przeznaczone było dla młodzieży klas ósmych trzcianeckich szkół. Wywiad oraz prezentację poprowadzili wykładowcy ze Szkoły Policji w Pile, podkomisarz Sebastian Polak oraz młod.aspirant Radosław Słabaczewski. Celem naszym był uświadomienie młodzieży jakie zagrożenia i konsekwencje czyhają na nich w przypadku nadmiernego przesiadywania w "sieci" oraz w przypadku przyjmowania środków psychoaktywnych. Mamy nadzieję, że zasłyszane słowa oraz obejrzane filmiki skutecznie zniechęcą młodych ludzi do eksperymentowania zarówno z narkotykami i jak i z "siecią". Zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie powyższym tematem wśród młodzieży, która w ciszy i skupieniu wsłuchiwała się w słowa wykładowców oraz oglądała przedstawione prezentację. Wśród zaproszonych gości byli Pan Krzysztof Jaworski-Burmistrz Trzcianki, przedstawiciele trzcianeckiej Policji wraz z Panem Jakubem Namerła- Komendantem Komisariatu Policji oraz przedstawiciele Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w Trzciance. Oczywiście nie zbrakło też pracowników pomocy społecznej oraz wychowawców poszczególnych klas. sporządziła Justyna Feciuch